Apr 14 2014

2. sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových dister

Víkend na přelomu května a června bude patřit již druhému srazu nejen členů našeho fóra, ale i ostatních linuxáků.

Ačkoliv počet účastníků předloňského srazu nebyl zrovna ideální a dal by se vyjádřit prsty dvojice rukou, dalo se to čekat, neboť nikdo nevěděl, do jaké vody vstoupí, jestli to nebude trapas a zbytečná ztráta času. Kupodivu i v tak malém počtu účastníků se sraz nečekaně dobře vydařil a minimálně většina z nich dorazí i letos.

Letošní sraz bude opět v Seči, velice oblíbené turistické destinaci s krásnou přírodou, nikoliv však v kempu na pláži jako minule, kde by sraz kolidoval s mnohem mohutnějším srazem, ale v menším a klidnějším kempu U letadla.
Celá akce započne v pátek 30. 5. 2014 a skončí v neděli 1. 6. 2014.

Všechny vás srdečně zvou a těší se na vás: Petr Krčmář, Ota Trkola, Antonín Mička, Roman Horník a další.

Bližší informace a diskuzi k tomuto tématu naleznete na našem fóru

Komentáře k „2. sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových dister“

 1. Stanislav Hoferek:

  Docela mě napadlo se stavit 🙂 jako vážně. Problémem je ale vzdálenost a čas. Ono je to hezké, takovéto akce – poznat lidi, zabavit se i něco naučit – no bohužel to mám docela daleko (Galanta, kousek od Trnavy, do Pardubic to je 341km) a vypadá to tak, že se bude zas pracovat i sobotu. Tak asi nic…

  A tak alespoň takhle všechny příznivce všeho co se kamarádi s apt-get (nebo aptitude) pozdravuji 🙂

 2. Roman Horník:

  Výmluva, každoročně sem jezdí na dovču tak trochu praštěná ženská z JAR, jejíž čeština je mimochodem vážně komická, avšak komunikace s ní je možná. A Seč je plná původních Slováků, a to se sem dostali v době, kdy lokotky lítaly šedesátkou, při níž se každej bál o život.
  Nicméně bylo by dobrý, kdyby Ti to vyšlo a stavil ses, byl bych rád nejenom já. Jinak třeba Braňo Valach, taky ze Slovenska, se sem chystá na příští sraz (letos to nedá). Bylo by supr, kdyby se sraz zmezinárodnil a časem z něj bylo něco mnohem víc.

 3. Stanislav Hoferek:

  Taky by se mi to líbilo 🙂 Penízky snaď i jsou a být v malinkatém městěčku na jihozápadě slovenska den co den není žádná sláva… jo a jinak rád bych i ukázal co to zas hodili na Distrowatch 🙂

Vložit komentář