Nov 12 2010

Nová verze fóra – pomozte nám odhalit chyby

Avizovaná aktualizace našeho Debian fóra nakonec dopadla dobře a podařilo se nám odladit i vzhled a několik chyb, které jsme po přechodu objevili. Určitě nové fórum vyzkoušejte a pomozte nám najít případné chyby. Ty můžete hlásit ve speciálním diskusním vláknu a my se je pak budeme snažit odstranit co nejdříve.

Komentáře k „Nová verze fóra – pomozte nám odhalit chyby“

 1. Jarek:

  “Podpis identifikace poskytovateleje neplatný.” – Tohle mi bylo vypsáno, když jsem se chtěl přihlásit pomocí OpenID po autorizaci u poskytovatele. (Čili už na přesměrované stránce.)

 2. Petr Krčmář:

  [1] Ano, o nefunkčním OpenID víme. Díky

 3. honza:

  Dobry den.
  Narazil jsem na vazny problem s Debianem v 5.0.3. Je nainstalovan jako fileserver a graficke prostredi Gnome. Gnome je pouze k urychleni prace se spravou uzivatelu a skupin. Bylo zalozeno pres 30 uzivatelu. Po nejake dobe pri pokusu pridat dalsiho uziv. doslo k poskozeni prav vsech ostatnich. Se systemem mohl pracovat pouze root. Po ruznem hledani na webu a pokusech se z toho dostat jsem udelal novou instalaci a postup s uzivateli zopakoval ,problem nastal znovu. Overil jsem si to zkusebne na jinem PC a dopadl jsem stejne. Nevim jestli je problem v Gnome nebo Debianu. Nenarazil jste nekdo na podobny problem ?

 4. Petr Krčmář:

  [3] Tohle patří do fóra a ne do komentářů ke zprávičce.

Vložit komentář